HAKKIMIZDA

Çorum’un Halı Yıkama Ekolü

Yılların tecrübesi, son teknoloji halı yıkama sistemleriyle birleşti. Yılardan bu yana Çorum merkez ilinde hizmet vermekte olan Çorum Star Halı Yıkama baştan sona müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir. Halılarınızı güler yüzlü personelimiz ve son teknoloji halı yıkama sistemimizle yıkana bileceği en temiz haliyle yıkıyoruz.

Vizyonumuz

Halı Yıkamanın Vizyonu…

1998 Yılında Çorum Merkez ilinde Arif Albey tarafından kurulan Star halı yıkama fabrikası 2021 yılında da hizmetlerine devam etmektedir. Halı yıkama, yorgan yıkama, overlok hizmetleri veren firmamız son teknoloji fabrikasyon yıkama sistemleri ile hizmet vermetedir. Her zaman yanınızdayız.

 

Misyonumuz

Halı Yıkamanın Misyonu…

İnsan odaklı çalışma prensibiyle çıktığımız halı yıkama yolculuğunda 15.000 kişilik dev bir aile olduk. 2021 yılın da bu sayıyı daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Halı yıkama makinalarımız son teknoloji olmasına ragmen fuarları yakından takip ederek her zaman daha iyiyi arıyoruz.

 

Halı Yıkatmanın En Kolay Yolu

Günün her saati evde olmayabilirsiniz yada halılarınızı teslim etmek için uygun bir zaman dilimi olmayabilir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırıyoruz istediğiniz saatte ve günde halılarınızı yıkamak üzere almaya kapınıza geliyoruz.

Yorganlarınız yıkanıp teslim edildikten sonra ödeme yöntemlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartıyla kapıda ödeme imkanı sunan Çorum star halı yıkama dilerseniz nakit olarakta ödeme alıyor.

Halıalrınızı hemen şimdi yıkayalım mı ?

Halıalrınızı şuanda yıkatmak istiyorsanız hemen aşağıda ki butona tıklayarak bizi arayın. Halılarınızı evinizden almaya istediğiniz saatte gelelim.