Halı Overlok

ÇORUM STAR HALI YIKAMA FABRİKASI

Halılarınızın kenarları iplik iplik ayrılmaya başladıysa overlok zamanı gelmiş demektir. Hesaplı fiyatlarla overlok hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Zaten yılardır duymaya aşina olduğunuz bir ses kaydı mevcut “Overlok Makinası Ayağınıza Geldi.” halılarınızı kilimlerinizi profesyonel bir şekilde overlok yaptırmak için bizi hemen arayın.

Çorum Overlok Hizmeti Star halı yıkama fabrikası güvencesiyle

Halılarınızı Overlok Yapıp Teslim Edelim

Kapıda Kredi Kartıyla Ödeyin
halı Çorum Overlok Hizmeti Star halı yıkama fabrikası
Halı Kenarı Overlok İçin Bizi Arayın

Çorum’a uzman sertifikalı overlokçularla halı overlok hizmeti veren star halı yıkama. Hesaplı overlok fiyatlarıyla her zaman yanınızda. Telefon edin kenarları tiftiklenmiş, sökülmüş, ipliklenmiş halılarınızı overlok yapalım.

Dilediğiniz Zaman Arayarak Fiyat Bilgisi ve diğer sorularınızı sorabilirsiniz.

Halınızı Ne Zaman Alalım ?

Halı yada kiliminizi overlok yaptırmaya karar verdiniz. Sizin istediğiniz bir zaman aralığından gelip halınızı evinizden yada iş yerinizden alalım. Overlok işlemiyle birlikte Halı Yıkama hizmeti de almak isterseniz lütfen bağlantıyı takip edin.

Siz bize değil, Biz Size Uyuyoruz.

halı Overlok Hizmeti Star halı yıkama fabrikası
Çorum Overlok Hizmeti Star halı yıkama fabrikası
Overlok Bitti Ne Zaman Teslim Edelim ?

Halı ve kilimlerinizin overlok işlemi tamamlandıktan sonra sizi telefon ile arayarak bilgilendiriyoruz. Gün içerisinde hangi zamanda müsaitseniz o zaman gelip halınızı teslim ediyoruz. Overlok işlemiyle birlikte Yorgan yıkama hizmetide almak isterseniz lütfen bağlantıyı takip edin.

Randevulu Teslimat Sistemi

İster Nakit İsterseniz Kredi Kartıyla Ödeyin

Overlok işleminiz yapılıp teslim edildikten sonra ödeme yöntemlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartıyla kapıda ödeme imkanı sunan Çorum star halı yıkama dilerseniz nakit olarakta ödeme alıyor.

Overlok Yapımında Kredi Kartıyla Ödeme İmkanı

overlok yapılaması gereken halılar