Halı Yıkama

ÇORUM STAR HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı yıkama; baştan sona incelik ve özveri isteyen bir temizlik işidir. Halılarımız evlerimizde en çok kullandığımız ve temas ettiğimiz eşyaların en başında gelmektedir. Günlük rutin yaşantımız içerisinde halılarımıza çok özverili davranmamız da beklenemez. Kazara olan lekeler, yumurcakların oyun lekeleri, gündelik kullanıma bağlı lekeler. Hepsi halılar için engellenemez bir kirlenme türüdür.

Çorum Çekici, Çorum ÇekiciYol Yardım, Çekici

Halılarınızı Yıkayıp Teslim Edelim

Kapıda Kredi Kartıyla Ödeyin
...
Arayın veya WhatssApp ile Yazın

Firmamıza ait telefon numaraları üzerinden bizi arayarak halılarınızı yıkatmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizden sadece adresinizi öğreneceğiz. İsterseniz WhatssApp üzerinden konumda gönderebilirsiniz. Bizi aramadan önce halılarınızı nasıl yıkadığımızı görmek için lütfen Halı Nasıl Yıkanır isimli web sayfamızı ziyaret edin.

Günün Her Saati Sizden Gelecek Aramaları Bekliyor Olacağız.

Halılarınızı Almaya İstediğiniz Zaman Gelelim

Günün her saati evde olmayabilirsiniz yada halılarınızı teslim etmek için uygun bir zaman dilimi olmayabilir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırıyoruz istediğiniz saatte ve günde halılarınızı yıkamak üzere almaya kapınıza geliyoruz.

Siz bize değil, Biz Size Uyuyoruz.

...
...
Halılarınızı İstediğiniz Zaman Teslim Edelim

Teslimat saatlerimizi size göre ayarlıyoruz. Siz ne zaman hangi saat aralığında halılarınızı teslim almak istiyorsanız biz belirttiğiniz randevu saatinde halılarınızı yıkanmış olarak teslim ediyoruz.

Randevulu Teslimat Sistemi

Kapıda Kredi Kartı yada Nakit Olarak Ödeyin

Hesaplı fiyatlarla halılarınızı yıkadık artık ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmak için ister nakit ödeme türünü isterseniz kredi kartı yada banka kartı ile ödeme yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi ve otomatik halı yıkama fiyat hesaplama sistemimizi kullanmak içi lütfen Halı Yıkama Fiyat Hesaplama isimli web sayfamızı ziyaret edin.

Özğürce Ödeme İmkanı

...