Halılar Nasıl Yıkanıyor ?

Halılarınız Star Halı Yıkama Fabrikasında Nasıl Yıkanıyor. Videomuzu İzleyin.

Şeffaf hizmet anlayışımızla halılarınızı yıkarken hangi aşamalardan geçtiğini tüm açıklığıyla siz değerli star halı müşterileriyle paylaşıyoruz. Web sayfamızdan video ve görseller aracılığı ile aynı zamanda açıklamalar ile halılarınızın yıkanma aşamalarını öğrenebilirsiniz. Daha fazla video görsel ve Star Halı Yıkama Firmasına ait doküman için lütfen web sitemizde bulunan kurumsal sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edin.

Garantili Kusursuz Halı Yıkama

Halılarınızı nasıl yıkadığımızı görerek bize teslim edin.

Yılların tecrübesi ve ultra hijyen sağlayan halı yıkama sistemlerimiz sayesinde size unutulmaz bir deneyim yaşatıyoruz. Halılarınızı 10 Aşamada Yıkıyoruz Hadi Nasıl Yıkadığımızı Görelim.

...
Halı Toz Alma Çırpama İşlemi

Halı toz alma çıprma işlemi; halılarınızın ön ve arka yüzeyinde biriken genel toz ve tortusal birikitinin azaltılması için yapılan işlemdir. Bu işlem sayesinde halılarınızın genelinde oluşmuş ve ilk bakışta gözle görülemeyecek olan inatçı lekelerin gözükebilmesi için daha sterilize hale getirilmesidir.

Tam Hijyen Sağlamanın Tek Yolu Ayrıntılara Dikkat Etmektir.

Leke Türüne Göre Özel İşlem

Halılarımız da bazen çok can sıkıcı lekeler olabiliyor, kan lekesi, boya lekesi, kahve lekesi, sakız yapışması, yağ lekesi gibi noktasal zor ve inatçı lekeler bulunabilir. Bu lekeleri yıkama işlemine başlamadan önce yetkili halı yıkama personelimiz manuel olarak (Elle) halınızın türüe ve cinsine uygun olan özel kimyasallarla inatçı halı lekesinin ön temizliğini yapar.

Her Tür Halılarınıza Özel Kimyasallar Kullanıyoruz.

...
...
Ön Yıkama

Halılarınızın en çok kullanılan yüzü olan , dış etkenlere ve lekelere en çok maruz kalan kısmı ön tarafının yıkanması işlemidir. Bu işlem 12 fırçalı tam otomatik halı yıkama maknemiz de yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında halınızın halılarınızın ön yüzeyinde çıkmayan veya inatçı bir leke barsa tespit edilir ve diğer aşamaya geçilmeden önce müdahale edilir.

Halılar Nasıl Yıkanıyor. Halı Ön Yüz Yıkama Sayesinde Herşey Ortaya Çıkıyor.

Arka Yıkama

Halınızın zemine temas eden yüzeyi, bu yüzey genelde lekeler ön yüzde gibi gözüksede leke ve mikropların biriktiği ölü deri, kıl, toz gibi maddelerin biriktiği ana tabakadır. Bu işlem tam otomatik halı yıkama sistemimizde 200 bar basınçlı ve 12 disk fırçalı bir yıkama işlemidir. Bu sayede halınızın arka yüzeyine uygulanan tazyikli su ve fırça darbeleri halıda hiç bir bakterinin barınmasına olanak tanımıyor.

Halı Arka Yüz Yıkama Sayesinde Bakterilerin Kaçacak Yeri Yok!

...
...
Ana Yıkama

Detaylı ve tam kademeli yıkama, halınızın tamamının yıkanması işlemidir. Bu işlem sırasında Halı cinsine göre tam otomatik halı yıkama makinamızda 80/100/200 bar basınçlı su ve 12 disk tipi fırça ile halınızın tamamı en ince ayrıntılarına kadar yıkanır.

Halılar Nasıl Yıkanıyor Halı Arka Yüz Yıkama Sayesinde Bakterilerin Kaçacak Yeri Yok!

Halı Durulama

Halılarınız yukarıda belirttiğimiz aşamaların tamamında deterjan kullanılarak yıkanmıştır. Bu sebepten dolayı hiç bir detarjan kalıntısı kalmaması için durulama yapılır. Durulama işlemi Özel halı durulama makinamızda tam otomatik olarak yük basınçlı kireçsiz su ile yapılmaktadır.

En Ufak Deterjan Kalıntısı Dahi Kalmadan Durulama.

...
...
Halı Kurutma

Halılarınızın yıkama işlemi bittikten sonra, tam donanımlı kurutma kabinimize alınarak kurutma işlemi anti bakteriyel ortamda hiç bir virüs yada mikrobun erişemeyeceği yüksek stabilitei kurutma istasyonumuzda yapılmaktadır.

Halılar Nasıl Yıkanıyor Sıfır Bakteri İle Halılarınızı Teslim Ediyoruz.

...
Hav Alma İşlemi

Halı hav alma işlemiyle halılarınızın yüzünde oluşan pamuklanmalar ve tekstil ürünleri taranarak toplanır. Hav alma işlemi sayesinde halılarınız yeni bir görünüme kavuşur ve parlaklığı en yüksek seviyeye çıkar.

Sanki Mağazadan Alınmış Gibi.

...
Son Kontrol

Yukarı da saydığımız 8 maddeyide uyguladıktan sonra sonuç olarak fabrikasyon bir sistem de olsa yinede kontrollerinin yapılaması gerekiyor. Son kontrol aşamasında yukarıda sayılan 8 madde kontrol edilir. Eğer her hangi bir sorun görülürse tekrardan işlem baştan başlatılır. Sorun yoksa paketleme birimine aktarılır.

Sanki Mağazadan Alınmış Gibi.

...
Paketleme ve Dezenfeksiyon

Halılarınız rulo haline getirilmeden önce paketleme servisimizde dezenfeksyon işlemine tabi tutulur.Dezenfekte edilen halılarınız özel halı poşetlerimiz rulo şeklinde sarılarak ağzı kapatılır ve servis aracına yönlendirilir. Çorum Star Halı Yıkama her zaman en iyi hizmet kalitesini benimsemiştir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Halılar Nasıl Yıkanıyor Web Sayfamızın sonuna geldiniz.

...

Çorum Star Halı Yıkama Sizi Bekliyor

Halı Yıkatmaya Bir Telefon Yeter

Yoğunuz, şu gün geliriz bu zamanda gelebiliriz gibi bahaneler Star Halı Yıkamada Yok!!! Hemen aşağıda ki Çorum star halı yıkama fabrika yada gsm numaramızı arayın dakikalar içerisinde gelelim.

(0364) 213 87 34